Dulcia natural – energizujúce sérum

Dňa 31.7 mi prišiel krásny balíček od značky Dulcia natural, pretože si ma vybrali na testovanie ich novinky – energizujúceho séra.

Keďže som sa veľmi tešila na túto novinku tak hneď nasledujúce ráno som začala sérum používať. Balenie produktu sa mi hneď zapáčilo, pretože má šikovnú pumpičku a mne osobne stačilo jedno stlačenie. Sérum mi príjemne voňalo ( čo je pre mňa veľmi dôležité ! 😀 ) a po nanesení na pleť som mala príjemný pocit – žiadny pocit mastnoty, hneď sa vstrebalo a pokožka zostala matná, čo je super pre moju zmiešanú pleť. Krém som nepoužila žiadny lebo sérum sa mi zdalo dosť hydratačné. Pleť som čistila pred nanesením mydlom – zelený íl a dočistila bio ružovou vodou.

Dnes je 20.8. číže sérum som používala 20 dní a musím povedať moja pleť  je krajšia. A to dostala dosť zabrať – bolo tieto dni veľmi teplo a mala som aj veľa práce , takže ak som čítala, že sérum je vhodné na unavenú pleť – je to presne to čo moja pleť v týchto dňoch potrebovala. Séra stačí dať veľmi málo takže Vám aj dlho vydrží. V zime by som ale určite doplnila starostlivosť o pleť aj nejakým výživným krémikom – teda aspoň na moju pleť určite.
Takže, ak mám sérum zhodnotiť celkovo tak určite odporúčam. Pleť sa Vám zjednotí, a bude vyzerať zdravšie a sviežejšie. Myslím,  že to je presne to čo po týchto horúčavách potrebujeme. Ak ho začnete používať aj vy budem rada ak mi dáte vedieť .

Prajem Vám krásny dník