Domov / Kontakt

PAULÍNA BIZÍKOVÁ

Vizáž a kozmetika Trnava Hlavná 2

Objednávajte sa prosím telefonicky. Ak nezdvíham telefón, pravdepodobne sa venujem iným klientom, napíšte mi prosím SMS.

ADRESA

Salón AHAVA,
Hlavná 2,
Trnava 917 01

Dokonalé líčenie s účesom na stužkovú, svadbu, ples, promócie alebo fotografovanie je dnes už podmienkou spoločenského výzoru. Prídete využiť ponuku služieb AHAVA kozmetického salóna – Vizáž a Kozmetika Trnava Hlavná 2. V prípade svadby, alebo pri líčení viacerých osôb sa môžme dohodnúť na pohodlí Vášho domova, poprípade iného vyhovujúceho miesta. Okrem vizáže sa príďte zrelaxovať masážami tváre a dekoltu alebo sa potešte jedným z kozmetických balíčkov ošetrení a Vaša pleť sa odmení krásnou pokožkou. Spoločne prekonzultujme kozmetickú starostlivosť, kozmetické produkty a nájdeme individuálne riešenie. Musíme sa vzájomne spoznať, rozumieť si, iba tak je možné riešiť konkrétne problémy starostlivosti o pleť.

Obchodné meno: Paulína Bizíková rod.Horváthová, IČO: 50750861,
Sídlo: Starohájska ulica 6641/5 91701 Trnava, Deň vzniku oprávnenia v ŽRSR: štvrtok, 16. februára 2017,
Právna forma: Živnostník, Číslo živn.registra: 250-38927, vydal okresný úrad Trnava.

Ako sa ku mne dostať

Do salónu sa možno dostať podchodom. Salón sa nachádza na prvom poschodí nad reštauráciou Wetzlerov Dom. Na konci podchodu pred reštauráciou po schodoch vľavo.

Vstup do podchodu

 

hlavna brana

Vstup do salónu

 

schoddy do salónu

Mapa

Po kliknutí na značku v mape sa Vám zobrazí popis. Značka na Hlavnej ulici popisuje vstup do salónu, ostatné značky obsahujú možnosti parkovania v okolí. Parkovanie v Trnave je spoplatnené, viac informácií o Trnavskom parkovaní v pod mapkou.

Paulína Horváthová, Salón AHAVA, Hlavná 2

Do salónu sa možno dostať podchodom. Salón sa nachádza na prvom poschodí nad reštauráciou Wetzlerov Dom. Na konci podchodu pred reštauráciou po schodoch vľavo.

Parkovanie Vajanského

Do salónu sa dostanete prechodom uličky vedľa parkoviska na Hlavnú ulicu.

Parkovanie Radlinského

Na konci ulice sa nachádza Hlavná ulica, vpravo sa dostanete k podchodu do salónu.

Parkovanie

V historickej časti Trnavy je spoplatnené parkovanie podľa zón s hodinovou taxou v pracovných dňoch od 8:00 hod. do 18:00 hod., v sobotu od 8:00 hod. do 12:00 hod. (okrem dní štátnych sviatkov). Najdrahšia taxa v zóne A je 0,50€/hod., sms 0,60€/hod. V Zóne-A sa SMS parkovací lístok dá zakúpiť zaslaním SMS na číslo 2200 v tvare TTA medzera EČV vozidla medzera počet hodín parkovania od 1 do 10 (príklad parkovného na 1 hodinu: TTA TT862EV 1). Cena za takto zakúpenú hodinu parkovania je 60 centov. Zóna A sa nachádza v historickom centre a je ohraničená komunikáciami Hlboká, Kollárová, Hospodárska a Rybníková.