Domov / O mne

O mne

Kozmetický salón Paulita

Kozmetický salón PAULITA je moderným salónom krásy, ktorý poskytuje overené postupy ošetrení a profesionálnu starostlivosť. Svojim klientom poskytujem širokú ponuku kozmetických služieb, ktoré sú neinvazívne a vysoko komfortné. Pre poskytované ošetrenia využívam prírodné kozmetické prípravky. Všetky služby sú zároveň vykonávané odborne a tým je zaistená kvalitná starostlivosť. Prírodná kozmetika Trnava poskytuje mimoriadnu starostlivosť.

Kozmetička a vizážistka

PAULÍNA BIZÍKOVÁ

Moje meno je Paulína. Už počas štúdia na strednej zdravotníckej šlkole som mala v sebe túžbu pomáhať ľudom. Popri práci v zdravotníctve somsa dostala na kurz vizáže Lukáša Kimličku v roku 2013, kde som pochopila že to chcem robiť profesionálne. Absolvovala som veľa vizážistických školení po ktorých som sa rozhodla venovať aj kozmetike. Kozmetikou pomáham ľudom riešiť problémy s pleťou a v vizáži vyzdvihujem prirodzenú krásu. Táto práca ma veľmi baví a tešim sa na každého z Vás.

Vaša Paulita!

Ponuka kozmetických služieb

Pri kozmetických ošetreniach pracujem s prírodnou kozmetikou značky DR. BELTER – KOZMETIKA S DOKTORSKÝM TITULOM. Neobsahuje SLS/SLES , parabény a je vhodná aj pre citlivú pleť. Pre pleť je veľmi dôležitá každodenná domáca starostlivosť, ale mali by sme si nájsť čas na návštevu kozmetického salónu aspoň 1x mesačne. Okrem relaxu, sa Vám pleť odmení aj krásnou pokožkou. Rada poskytujem bezplatné konzultácie, počas ktorých Vám odporučím najvhodnejšiu procedúru alebo balíček ošetrení, aké kozmetické produkty a aká kozmetická starostlivosť o pleť je pre Vás vhodná, prípadne čomu sa radšej vyhnúť, pri riešení konkrétnych problémov.

Inšpirácia prírodou

V produktoch kladieme dôraz na maximálne využitie výťažkov z prírody a zároveň na súlad s potrebami pleti. Naše produkty sa z 95 – 100 % skladajú z prírodných účinných látok. Príroda ponúka širokú paletu kozmeticky využiteľných látok, ako napríklad vzácne domáce či exotické oleje, rastlinné komplexy a výťažky z mora. Kozmetika Dr. Belter však berie ohľad aj na ochranu prírody, a preto postupne odstraňuje zo svojich produktov palmový olej.

Inovatívnosť

Moderne vybavené výskumné a laboratórne zázemie spoločnosti Dr. Belter umožňuje využívanie liečivých rastlín v kombinácii s najnovšími patentmi a high-tech zložkami. Náš tím tak neustále pracuje na nových produktoch, ktoré sú špičkou vo svojom obore. 40 rokov skúseností v oblasti kozmetiky sú zárukou kvality a spokojnosti zákazníčok po celom svete.

Profesionálny prístup

Kozmetika Dr. Belter je určená pre profesionálne kozmetické salóny. Maximálny účinok je podmienený odbornou diagnostikou pleti. Pri výbere toto správneho produktu preto odporúčame radšej sa vždy poradiť s profesionálmi, ktorí vám zároveň poriadia, ako produkty používať.

Línie Dr. Belter

Produkty našej značky sú rozdelené do 11 línií, každá so zameraním na inú problematiku alebo kozmetickú oblasť:

 • Línia N – Základná kozmetická línia s jemnými prírodnými a biologickými látkami. Určená je hlavne pre mladú pleť a pre kozmetických nováčikov.
 • Bio-Classica – Účinná starostlivosť s kyselinou hyalurónovou a hodvábnymi proteínmi ponúka celý rad produktov pre efektívnu a zároveň luxusnú starostlivosť o pleť (od 30 rokov). Zloženie prípravkov tejto línie odďaľuje stratu aktivity pokožky, podporuje všetky dôležité funkcie kože a poskytuje vysokú ochranu pred vonkajšími vplyvmi prostredia. Podporuje tonus a turgor a dodáva pokožke hodvábny pocit.
 • Sensi-bel – Jemná starostlivosť. Špeciálna línia pre hypersenzitívnu pleť. Všetky prípravky tejto línie sú dermatologicky testované.
 • Sensi-bel Couperosis Care – Päť špeciálnych produktov so zameraním na stabilizáciu kožného tkaniva, prevenciu zápalov a anti-aging. Zloženie bolo vyvinuté k ošetreniu citlivej pokožky s krehkými kapilárami, sklonom k začervenaniu a viditeľnými rozšírenými cievkami (kuperóza/rozacea).
 • Stimula – Prípravky tejto línie sú určené pre zrelú, náročnú, poškodenú pleť vyžadujúcu regeneráciu a zvláštnu starostlivosť. Obsiahnuté účinné látky zvyšujú obranyschopnosť pokožky, podporujú jej obnovenie, povzbudzujú a aktivujú vlastné funkcie pokožky. Tieto drahocenné prírodné bio-stimulátory zaisťujú optimálnu starostlivosť o pleť.
 • Bel-Energen – Moderná línia, najnovšie trendy a najvyššia kvalita. Bel-Energen je vlajkovou loďou kozmetiky Dr. Belter. Obsahuje špeciálne, vysoko efektívne, hi-tech účinné látky, ktoré odzrkadľujú najnovší vývoj našich vlastných výskumov a poznatkov v lekárskej vede a kozmetickej technológii.
 • Ocula – Kompletný program starostlivosti o jemnú, citlivú a často pozabudnutú pokožku okolo očí.
 • Línia A  – Špeciálne prípravky na ošetrenie problematickej pokožky so sklonom k nadmernej produkcii mazu a akné.
 • Samtea body & balance – Prípravky tejto rady sa postarajú o čistú, hladkú a pestovanú pokožku celého tela. Línia na použitie ako v kúpeľníckych zariadeniach, tak i v každom kozmetickom salóne a aj na domácu starostlivosť. V rámci línie Samtea body & balance máte tieto možnosti:
  1.) Wellness program starostlivosti na profesionálne aj domáce použitie:
  a) Peelings & Wellness masáž s masážnym mliekom a aktívnymi esenciami
  b) Peelings & Wellness masáž s masážnym olejom a esenciálnymi olejmi
  2.) Ošetrenie problematických partií na profesionálne a domáce použitie:
  Peeling, Lipo Activator, masáže, Thermo active alginátový zábal a záverečné telové mlieko
 • Intensa – ampulky. Veľká škála vysoko koncentrovaných prípravkov na intenzívne ošetrenie všetkých typov pleti.
 • Intensa – masky. Kolekcia masiek rôznych foriem (krémové, alginátové, kolagénové vlizelíny, thermomasky) určená na intenzívne ošetrenie predovšetkým obzvlášť problematickej pleti.
 • Intensa – špeciality. Dopĺňa líniu Intensa ďalšími prípravkami na špeciálne ošetrenie.
 • Intensa – Med. Ucelený program produktov na ošetrenie chemický peeling s ovocnými AHA kyselinami.
 • Sun – Línia ponúka päť prípravkov, ktoré zaisťujú pokožke „zdravé opaľovanie“. Hodnotné ochranné a vyživujúce účinné látky chránia a vyživujú pokožku behom opaľovania i po ňom.
 • Man – Línia Man ponúka špecifickú starostlivosť o náročnú mužskú pokožku. Zloženie a obsiahnuté účinné látky týchto produktov zodpovedajú požiadavkám a vlastnostiam mužskej pokožky.