Skúška vlasovej kozmetiky

Veľakrát sa ma pýtate čo používam na vlasy, a aj keď v tejto oblasti nie som odborník, veľmi sa zaujímam o nové produkty na vlasy. Najčastejšie používam značku Loreál Profesionnal – zlatá rada. Veľmi dobrá, ale ja rada skúšam nové veci (aj keď niekedy je to na škodu) tak teraz som objavila veľmi veľmi dobrú kozmetiku na vlasy.

Na Instagrame mi pred nejakým časom vybehla zaujímavá stránka s názvom Denník krásnych vlasov. Stránku vedie šikovná kaderníčka Ľudka Zámožná z Prešova. Zaujali ma hlavne krásne účesy, ale aj jej stránka venovaná vlasom. Vymenili sme si pár správ a spýtala som sa jej na jej názor čo by mi odporučila na moje vlasy, ktoré sú husté, dlhé a po dovolenke veľmi suché so sklonom ku krepovitosti. Keďže sama pracuje so značkou Matrix hneď mi odporučila ich výhodný balíček a mne konkrétne odporučila balík pre namahané a zcitlivené vlasy aj s vôňou levandule. Poznámka o levanduli mi úplne stačila, keďže ju milujem hneď som ju poprosila aby mi balíček poslala. Ten prišiel veľmi rýchlo a už som sa nevedela dočkať kedy ho otvorím. Už len to krásne balenie sa mi hneď zapáčilo… čo poviete?

Prvý bol šampón – 325ml s jukou a bobuľami goji. Nie je príliš hustý, čo mne osobne vyhovuje. Je bez silikónov, sulfátov, parabénov. 71% zložiek je prírodných čo je myslím dosť dobré číslo. Ale ženy, tá vôňa! Mňam! Normálne sa teším si ísť zmývať vlasy.
Druhý bol balzam na vlasy – 325ml s koriandrovým olejom a kaolínovým ílom. – 97% prírodný pôvod, bez silikónov, parabénov, sulfátov. A neviem sa rozhodnúť čo krajšie vonia.
Tretí produkt bol sprej proti krepateniu s levanduľovou. 180ml  – 99 % prírodný pôvod, bez silikónov, bez parabénov. Pomáha uhladiť poletujúce vlásky a jemne tvaruje. A tento produkt ma úplne najviac prekvapil lebo moje „krepy“ uhladil 😀 Vonia jemne po levanduli tak ak aj nemáte veľmi v obľube túto vôňu tak myslím že aj tak si zamilujete tento produkt.
Takže celkovo hodnotím tento balíček za výborný.
Z počiatku som nedávala tejto kozmetike veľké nádeje pretože pár vecí som z tejto značky mala a moc mi to nesadlo. Toto je ale super ! Ak hľadáte niečo prírodné, voňavé a kvalitné určite vyskúšajte. Majú aj iné balíky. Každý si nájde to svoje. A určite si pozrite aj blog denník krásnych vlasov, buď na facebook stránke alebo na stránke https://ludka-zamozna.sk/ . Nájdete tam pár zaujímavých tipov a super články.

Prajem Vám krásny deň