Akcia Trnavské korzo

S kamoškou Pajou sme sa dozvedeli o akcii Trnavské korzo. Veľmi sa nám zapáčila táto akcia v meste,  tak sme sa dohodli na spolupráci, že Paja ušije pre nás retro šaty a ja baby nalíčimučešem.  Veľmi rada mám takéto nápady tak sme sa do toho pustili… Paja je veľmi šikovná, šije nádherné šaty tak som sa tešila, že budem mať ďalšie do zbierky. ☺ Rozhodla sa, že ušije viac šiat tak nás dokopy bolo 5 a každá sme mali krásne bodkované šaty. Keďže Paja mala zrovna dosť veľa zákaziek nebol moc čas na skúšanie vecí a nebolo ľahké pre nás pripraviť za tak krátku dobu také krásne retro šaty, ale zvládla to a šatky každej sadli, ako môžte vidieť na fotkách.

Začali sme v salóne už od obeda. Ako prvé som zvolila výrazné linky, ktoré jej očiam veľmi sadli a výrazný červený rúž.
Nasledovne som líčila Moniku. Vlásky sme troška natočili a potom som zvolila tak väčšiu retro vlnu. Umelé mihalnice zvýraznili oči a Monike som dala sýty ružový rúž od NYX.
Pavlínke som zvolila hnedé matné tiene, umelé mihalnice a takisto ružový rúž od NYX ktorý ladil s jej bledunko ružovými šatami.
Ja som tiež zvolila klasiku červený výrazný rúž od Dermacolu a linky. A áno, boli sme tri Paulínky. ☺
Paja ma veľmi rada klasiku pri líčení tak som zvolila čierne linky a červený rúž a vlasy sme natupírovali a spravili sme dve väčšie vlny a pridali kvetinku.
Potom sme sa zúčastnili akcie Trnavské korzo v meste, kde hrala aj kapela a uvádzal ju Vlado Voštinár. Korzovali sme sa a narobili sme si veľa pekných fotiek, ktoré nám spravila aj šikovná fotografka Veronika Patalášová. Bol to super deň a dúfam, že aj nabudúce sa zúčastníme podobnej akcie…

Kontakt na Pavlínku ktorá šije šaty – PajaSew

Foto : Veronika Patalášová

MUAH : Paulína Horváthová