Letná akcia

Bežná cena: 33 EUR – Letná akcia : 25 EUR !

Hydratačný rituál – Krásna a zdravá pleť aj počas horúcich dní!

Doprajte svojej pleti potrebnú hydratáciu po lete!
Keďže toto leto bolo veľmi horúce a pokožka naozaj dostala v lete zabrať ( slnenie sa , kúpanie v mori, na kúpaliskách …), rozhodla som sa, že AKCIU na hydratačný rituál o ktorú bol veľký záujem, predĺžim do konca septembra.

Začína sa nám leto, tak som si pre Vás pripravila novú výhodnú letnú akciu. Počas horúcich dní potrebujeme nie len telu,  ale aj pleti dodať dostatok vody. Pobyt v budovách s klímou,  ostré slnko, vyššia prašnosť, to všetko pleť dehydratuje. Aby sme predišli nadmernému vysúšaniu pokožky v lete, je dôležité podstúpiť každé 3-4 týždne profesionálne kozmetické ošetrenie. Letná akcia Hydratačný rituál je vhodný pre každý typ pleti aj pre každú vekovú kategóriu.

Procedúra zahŕňa:

 1. Odlíčenie pleti – zbavíte sa nečistôt, prachu, makeupu …
 2. Peeling – pri tejto procedúre používam konkrétne bahenný peeling od značky AHAVA (peeling na tvár s bahnom z Mŕtveho mora a vitamínom E jemne odstraňuje odumreté kožné bunky, drobnými zrnkami čistí pokožku a stimuluje bunkovú obnovu).
 3. Kompresný bahenný zábal + infra lampa – na pleť nanesiem bahennú masku a gázovými štvorcami namočenými vo vode spravím zábal. Takto nachystanú pleť nechám nahriať pod infra lampou. Nepoužívam žiadne naparovače pleti, kde sa človek nekomfortne, napríklad celý mokrý a podobne. Bahenná maska pod teplom pekne otvorí póry a pleť je prichystaná na čistenie.
 4. Hĺbkové čistenie pleti – ultrazvukovou špachtľou SKIN SCRUBBER a mechanicky ( ručne ) dočistím pleť.
 5. Ozonizácia pleti – Ozonizér používam po čistení lebo má antiseptické a dezinfekčné účinky.
 6. Bahenná maska – pre stiahnutie pórov.
 7. Masáž tváre a dekoltu + mikromasáž očného okolia – 30 min masáže pri ktorej si skvele oddýchnete a vaša pleť sa prekrví a vyhladí.
 8. Hydratačná maska – Táto mimoriadna hydratačná krémová maska je obohatená o Osmoter – AHAVA exkluzívne zloženie minerálov a o veľmi účinné zložky vody Mŕtveho mora. Vyskúšajte ako hlboko a výživne pôsobí na Vašu pleť a aktivuje ju. Hydratačná krémová maska bola vytvorená špeciálne pre suchú, smädnú pleť, ktorej dodáva hydratáciu, bohatosť a zanecháva pleť sviežu. Obsahuje spomínaný Osmoter, ale i zložky z bahna z Mŕtveho mora, upokojujúci Aloe vera extrakt, Shea maslo a vitamín E, ktoré robia z tejto masky ideálnu jemnú starostlivosť o Vašu pleť.
 9. Hydratačné sérum s kolagénom.
 10. Očný krém.
 11. Hydratačný krém.
 12. Úprava obočia zdarma!

Táto akcia je predĺžená do 30.9.2018.

 

Objednávky: Paulína Horváthová 0903 199 644.