Domov / Prírodná kozmetika v Trnave – Kozmetika Trnava

Prírodná kozmetika v Trnave – Kozmetika Trnava

Kozmetický salón PAULITA je moderným salónom krásy, ktorý poskytuje overené postupy ošetrení a profesionálnu starostlivosť. Svojim klientom poskytujem širokú ponuku kozmetických služieb, ktoré sú neinvazívne a vysoko komfortné. Pre poskytované ošetrenia využívam prírodné kozmetické prípravky. Všetky služby sú zároveň vykonávané odborne a tým je zaistená kvalitná starostlivosť. Prírodná kozmetika Trnava poskytuje mimoriadnu starostlivosť.

Ponuka kozmetických služieb

Pri kozmetických ošetreniach pracujem s prírodnou kozmetikou značky DR. BELTER – KOZMETIKA S DOKTORSKÝM TITULOM. Neobsahuje SLS/SLES , parabény a je vhodná aj pre citlivú pleť. Pre pleť je veľmi dôležitá každodenná domáca starostlivosť, ale mali by sme si nájsť čas na návštevu kozmetického salónu aspoň 1x mesačne. Okrem relaxu, sa Vám pleť odmení aj krásnou pokožkou. Rada poskytujem bezplatné konzultácie, počas ktorých Vám odporučím najvhodnejšiu procedúru alebo balíček ošetrení, aké kozmetické produkty a aká kozmetická starostlivosť o pleť je pre Vás vhodná, prípadne čomu sa radšej vyhnúť, pri riešení konkrétnych problémov.

Hĺbkové čistenie pleti

Len pravidelným hĺbkovým čistením získate zdravú, čistú, hydratovanú pokožku. Pre čo najlepší výsledok spoločne zostavíme plán starostlivosti individuálne.

Balíčky kozmetických ošetrení

Dostatok kozmetických ošetrení pre všetky typy pleti, ale aj pre každý vek. Vyberte si kozmetické ošetrenie vhodné pre Vás.

Depilácie voskom

Depilácia je účinnejšia ako klasické holenie s dlhotrvajúcim efektom. Pravidelná depilácia spôsobuje slabnutie a zjemnenie chĺpkov.

Masáž tváre a dekoltu

Zabudnite na všedné starosti dňa a využite jedinečnú príležitosť uvoľniť svalstvo dekoltu a tváre, nech sa Vám rozžiari nielen úsmev na tvári, ale aj vaša pleť.

Úprava a farbenie obočia

Úprava a vytvarovanie obočia do ideálneho tvaru. Pekné obočie je základ krásnej tváre.

Chemický peeling

Chemický peeling je vhodný pre pokožku s akné, jazvičky po akné, rožšírené póry a aj pigmentové škvrny. Chemický peeling vykonávam len na jeseň a v zime.

Mikromasáž očného okolia

Špecifická „očná“ masáž, zameraná na ošetrenie pleti okolo očí. Ideálna masáž, ak sú naše oči namáhané, vyhladzuje vrásky a pôsobí proti únave očí. Vhodné aj pre mužov pretože pred týmto ošetrením sa netreba holiť na hladko.